סורגים שקופים נפתחים – הפתרון האולטימטיבי

תוכן עניינים

עצם העובדה שקיים כזה פתרון של סורגים שקופים נפתחים זה כבר מעולה, וממש מעל ומעבר לכל הציפיות. עדיין לא שמעתם עליהם ועל הערך המוסף שהם יוכלו לספק לבית שלכם? הישארו עימנו ותקבל את כל המידע לגביהם.

סורגים שקופים נפתחים in – סורגים מברזל out

סורגים שקופים נפתחים אינם עשויים מברזל או מתכות אחרות כי אם אלא מחומר חזק ביותר ושקוף לחלוטין הקרוי פוליקרבונט. זהו חומר שעונה על כל הדרישות של התקן הישראלי לסורגים, כך שלמרות השקיפות שלו אין לכם מה לחשוש שמא הסורגים שעשויים ממנו יהיו ניתנים לפריצה שהם לא ימנעו נפילות מסוכנות של ילדים. בקיצור, כל מה שמצופה מסורגים תקבלו גם בסוג שעשוי מפוליקרבונט ואפילו הרבה מעבר לכך.

למה מעבר? מאחר והיתרון הגדול של סורגים אלה, כפי שמובן משמם, הוא שהם גם לא יסתירו לכם את הנוף, האור יחדור דרכם בחופשיות גבוהה יותר והם לא יפגעו במאום באסתטיקה של הבית.

בשביל מה צריך סורגים שקופים נפתחים?

למרות היתרון העצום שמספקים סורגים שקופים לבית מבחינות רבות, רבים עדיין נמנעים מלהתקין אותם מאחר והם מגיעים בפרופילים מעט רחבים, מתוך מחשבה שהם יפחיתו בצורה משמעותית את כניסת האוויר לחדרים. בנוסף, לא תמיד ניתן להשתמש בסורג שקוף רגיל, כמו במקרה של חדר הממ"ד, שם אסור להתקין סורגים קבועים. בדיוק בשביל זה קיימים סורגים שקופים נפתחים.

סורגים אלו נעים על גבי צירים כך שניתן לפתוח אותם ממש כמו חלונות כלפי חוץ כאשר מעוניינים בכך. כלומר, ברוב הזמן הסורגים הללו סגורים, מונעים נפילות ופריצות לבית ורק כאשר מעוניינים בכך ניתן לפתוח אותם לרווחה. בכך סורג שקוף נפתח עונה על החסרונות המועטים שיש לסורגים השקופים הקבועים וזו הסיבה שאנו כה נלהבים ממנו.

סורג שקוף נפתח – זה פשוט כדאי לכם!

בשורה התחתונה, סורג שקוף נפתח מספק את כל היתרונות שמציעים סורגים רגילים, עם תוספת קטנה שבהחלט משדרגת. היתרונות הם:

  • אסתטיקה משופרת של המבנה גם כלפי חוץ.
  • מינימום צרכי תחזוקה (מלבד ניקיון על בסיס חודשי באמצעות מטלית לחה).
  • עלות נמוכה יותר בהשוואה לסורגים מחומרים כמו ברזל.
  • ניתן להתקין סורגים שקופים נפתחים על חלונות בכל גודל שהוא.
  • הסורגים מגיעים עם אחריות ארוכת טווח שיכולה להגיע עד ל-10 שנים.
  • הסורגים נשארים שקופים לאורך זמן גם בחשיפה ממושכת לקרינה, לחות ורטיבות.

מעבר לזאת, משום שאלו סורגים נפתחים, ניתן ליישם בהם מערכת נעילה (עם מפתח וצילינדר) כך שאתם תהיו אלו שתשלטו מתי הסורגים הללו יהיו פתוחים ומתי הם נעולים לחלוטין ולא ניתן יהיה לעבור דרכם.

סורג הקסם – סורגים ברמה אחרת

משום התפקיד הכה חשוב של סורגים, חשוב מאוד להתקשר עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה על מנת לבצע את ההתקנה שלהם. בכך מבטיחים שהסורגים הללו יהיו חזקים ויציבים לאורך זמן וימנעו את התאונה או הפריצה הבאה. מה שמהווה ערובה הן למקצועיות החברה והן לאיכות הסורגים הוא מספר ההתקנות שהחברה המספקת כבר ביצעה, כמה שנות אחריות היא נותנת על הסורגים וכמו כן, האם מדובר על סורגים שנושאים את תו מכון התקנים.

כאשר אתם בוחרים בחברת סורג הקסם עבור התקנה של סורגים שקופים נפתחים, אתם יכולים להיות רגועים מכל ההיבטים הללו. אנחנו מתמחים בהתאמה והתקנה של כל סוגי הסורגים השקופים לכל פתח ובכל אורך או רחוב שתרצו, תוך שימת דגש לכל נושא הבטיחות. תמצאו אצלנו גם מחירים שוברי שוק והבטחה לקבלת סורגים שקופים שעשויים מהחומרים האיכותיים והחזקים ביותר שיש.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו