אודות

אודות 'סורג הקסם'

הסורג השקוף שלנו הוא לא עוד מוצר בבית, אלא פתרון מתקדם המספק לכם את השקט והביטחון שאתם מחפשים. בנוסף לעמידתו הגבוהה והתקנתו המהירה, הוא ייחודי בעיצובו האסתטי המשלב בצורה מושלמת בין פונקציונליות ליופי.

אנו מתעקשים על כך שהסורגים השקופים יהיו לא רק סורגים יעילים, אלא גם ישמשו כאמנות איכותית המשדרת אווירה חמה ונעימה בכל חלל בו הם מותקנים. הסורג משתלב עם החלון בצורה הנכונה והמושלמת ביותר, כדי לשמור על מראה חלון נקי.

ולא מעט דוגמאות לסורגים שלנו נמצאים במקומות ציבוריים ומוסדות שונים, מדגמים את האיכות והייחודיות שלהם.

אנו מתגאים בכך שאנו לא רק מספקים מוצר בטיחותי, אלא גם משדרים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עיצוב ואסתטיקה. כל התהליך, מהמדידה ועד להתקנה, מתבצע בצורה ידידותית ללקוח, ואנו דואגים להתאים את הסורגים לצורכיכם המיוחדים.

אמין ואיכותי
100%
בטיחותי
100%
עיצוב ללא שם (33)
אנו מספקים את העבודות הטובות ביותר

מתקינים סורג שקוף בכל מקום שתרצו

סורג שקוף בבתים פרטים / בניינים

סורג שקוף במשרדים

סורג שקוף במוסדות ציבוריים

למה לבחור בנו?

בחרו בשקט נפשי וביטחון מוחלט עם פתרונות הסורגים השקופים שלנו, המיועדים להגן על היקרים לכם בביתכם האהוב. המוצרים שלנו, מסוגננים ובעיצוב מרשים, נוצרו במטרה לאפשר לכם ליהנות משלווה ולהיות בטוחים באופן מוחלט בכל רגע. אנו יודעים כמה חשובה הבטחת הבית והמשפחה שלכם, ולכן אנו דואגים לספק פתרונות מתקדמים המגבירים על ביטחונכם.

הסורגים השקופים שלנו הם לא רק כלי ביטחון, אלא גם אמנות של עיצוב מתקדם. הם מתאימים לכל סוגי הבתים והעסקים, והם לא רק יספקו הגנה מקסימלית אלא גם ישדרו אווירה חמה ונעימה בכל חלל. בחירה במוצרים שלנו היא לא פחות מבחירה בחיים יומיומיים נעימים וביטחוניים, בילעדיים ובלתי פוגעניים באסתטיקה של הבית שלכם.

אנו מתחייבים לשירות מהיר איכותי ומקצועי, כשהתקנת הסורגים השקופים היא לא פחות ממשימה של חיים שאנו רואים בה הזדמנות לספק לכם שלווה ובטחון בכל רגע. כך שלא רק תהנו מהגנה מרבית, אלא גם משקט נפשי יומיומי, מבלי להתפשר על העיצוב והאסתטיקה של החלונות שלכם.

0%

חומרים איכותיים

החומרים שלנו באישור מכון התקנים

0%

בטיחות

המוצר הייחודי זוכה לרמת בטיחות גבוהה