סורגים שקופים לחלונות – פתרון נפלא

תוכן עניינים

כמות הפריצות לבתים בישראל רק הולכת וגוברת בכל שנה, מה שאומר שכמעט כל אחד מאיתנו זקוק לסורגים על גבי החלונות שלו. הבעיה היא שרבים נמנעים מכך, רק בשל המחשבה על אותם סורגי ברזל שפוגעים במראה הבית וגורמים לתחושה של כלא. ובכן, זה ממש לא צריך להיות ככה! כל שעליכם לעשות הוא להתקין סורגים שקופים לחלונות שלכם ולזכות בפתרון הגנתי שלא יורגש בכלל מבחינה אסתטית.

סורגי ברזל – כל הסיבות להיפרד מהם

לפני שנפרט לגבי מה זה בדיוק סורגים שקופים לחלונות ועל היתרונות המרובים שלהם, בואו נתמקד רגע בכל החסרונות של סורגי הברזל, כדי שלא תתפשרו עליהם בטעות. הם אומנם מאוד חזקים ובהחלט יכולים לעשות את העבודה, אך המראה שלהם מאוד מציק בעיניים. מעבר לזאת, סורגי ברזל הם גם מאוד יקרים, מחלידים עם הזמן ומחייבים תחזוקה של צביעה וחידוש ריתוכים. בקיצור, אנחנו לא רואים סיבה אמיתית להשתמש בהם כשיש פתרון כל כך מוצלח.

סורגים שקופים לחלונות – שדרוג משמעותי ביותר

החסרונות של סורגי הברזל הביאו לפיתוח של סורגים שקופים לחלונות שמספקים פתרון מושלם. הם עשויים מחומר הקרוי פוליקרבונט, שהוא לא רק שקוף לחלוטין ולא פוגם באסתטיקה של הבית מבפנים ומבחוץ, אלא גם חזק מאוד. את הסורגים האלה לא ניתן לפרוץ כל כך בקלות, אלא רק לאחר מאמצים רבים שלוקחים זמן ושום פורץ לא ייקח את הסיכון הזה. עוד יתרון של סורגים מהסוג הזה הוא בכך שהם אינם מחלידים וזה גם לא דורש שום מאמץ מיוחד מצידכם מלבד העברת סמרטוט פעם בשבוע-שבועיים.

סורגים שקופים לחלון – אילו סוגים קיימים?

בבואכם לבחור סורגים שקופים לחלון תגלו כמה סוגים שניתן לבחור מהם:

  • סורגים קבועים – אלו הם סורגים שנשארים קבועים ולא ניתן להזיז אותם ממקומם. הם מתאימים מאוד בחדרי ילדים, כאשר רוצים להיות רגועים מבחינת נפילות מגובה.
  • סורגים נפתחים – בשביל להכניס יותר אוויר לבית ניתן גם לתכנן סורגים שקופים נפתחים לצדדים או לחלופין, נפתחים כלפי חוץ או פנים.
  • סורגי בטן – זהו סורג שקוף שממשיך מעט החוצה מהחלון, כך שניתן לתלות על גביו אדניות, לייבש בגדים או לאוורר כריות.

סורג שקוף לחלון – מה עוד חשוב לדעת לפני הרכישה?

לפני שאתם רוכשים סורגים שקופים לחלונות שלכם, וודאו כי מדובר בכאלה שנושאים את תו התקן של מכון התקנים. הסיבה לכך היא שמוצר שאינו תקני פשוט עשוי לאכזב אתכם ברגע האמת והתוצאות יכולות להיגמר בפריצה או באסון. לכן אין להקל בכך ראש ויש לוודא זאת דבר ראשון .בנוסף חשוב לבדוק מהו משך תקופת האחריות שמקבלים. ישנם ספקים שנותנים בין 3 ל-5 שנות אחריות על סורג שקוף לחלון וישנם גם כאלה שיתנו לכם אפילו 10 שנות אחריות. הסיבה לשנות האחריות הרבות היא איכות סורגים שקופים, שאמורים להחזיק לכם חזקים ובעלי מראה חדש לשנים ארוכות ללא שום בעיה מיוחדת.

סורגים שקופים לחלונות קונים רק מסורג הקסם

כאשר אתם רוכשים סורגים שקופים לחלונות מסורג הקסם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר עבור הכסף שלכם. זה מתחיל בייעוץ מקצועי שתקבלו מאיתנו ללא שום עלות או התחייבות מצידכם ומסתיים בהתקנה מקצועית של מעקות שקופים אסתטיים שעשויים מחומרים חזקים שקיבלו את כל אישורי מכון התקנים ויחזיקו לכם שנים ארוכות. בנוסף תקבלו מאיתנו אחריות של 10 שנים, כך שאתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא. ומה לגבי המחיר? אנחנו מתחייבים למחירים נוחים ונמוכים ותוכלו לרכוש מאיתנו סורגים שקופים לחלונות במחיר שובר שוק של החל מ-800 שקלים בלבד! חשוב לציין כי אנו מבצעים עבודות נוספות כמו סורגים שקופים למרפסת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו