סורג שקוף לממד – משדרגים את בטיחות החדר

תוכן עניינים

הממד בבית מיועד לשמש כחדר מוגן הדף וגם כחדר אטום שמונע חדירה של גזים וחומרים רעילים אחרים מבחוץ. רבים נוהגים להשתמש בחדר זה בימים שבשגרה לצרכי מגורים או עבודה ומאחר ויש לו פתח של חלון, הם רוצים שיהיו בו גם סורגים, אך כאלה שלא יהווה נקודת תורפה בטיחותית ואבטחתית במקרה חירום כלשהו וגם שלא יפגעו באסתטיקה של החדר. סורג שקוף לממד מהווה את האופציה הטובה ביותר כיום לשם כך ואצלנו בסורג הקסם תוכלו לרכוש כזה איכותי במיוחד שעומד בכל התקנים הנדרשים.

למה צריך סורגים בממד?

לפני שנסביר לכם מה זה בדיוק סורג שקוף לממד, כדאי שתבינו מדוע בכלל כדאי לכם להתקין סורגים גם בחדר הממד שלכם. ובכן, בדיוק כפי שאתם מקפידים להתקין סורגים על שאר החלונות בבית, גם הממד זקוק לפתרון מהסוג הזה. בפועל, הסורגים בממד, בדיוק כמו בכל חדר אחר, מיועדים לעמוד בשני צרכים בעת ובעונה אחת:

  • להגן על הבית מפני פריצה – אין שום סיבה שפורצים לא ינסו להיכנס לתוך הבית דרך פתח החלון של הממד, אם אין שום דבר שימנע מהם זאת. לכן, חשוב להתקין סורגים שקופים גגד פריצות.
  • למנוע נפילות – ילדים קטנים יכולים לנצל את העובדה שמדובר בחלון ללא סורגים ולנסות למתוח את הגבולות, מה שיכול להסתיים בנפילות טרגיות.

התקן הישראלי אינו מחייב את הקבלנים לתכנן ולהקים את הממדים השונים עם סורגים, אלא רק עם פתרונות האבטחה הנדרשים במצב של מתקפת טילים. אך אם אתם רוצים לאבטח את הבית שלכם טוב יותר ובה בעת למנוע נפילות של ילדים (וכמובן, גם של חיות המחמד שלכם) מהחלונות, סורגים, ובמיוחד שקופים, הם אפשרות שכדאי לכם לחשוב עליה. סורג שקוף לממד הוא כבר אפשרות שקיימת וכדאי לכם מאוד להכיר אותו.

סורג שקוף לממד – מהם היתרונות?

עד לא מזמן, האפשרות היחידה הייתה התקנה של סורגים רגילים מברזל גם בחדר הממד. אומנם הם חזקים מאוד, בלתי ניתנים לפריצה ללא הפעלת כוח מסיבי ומסוגלים לשאת משקל רב כך שהם מונעים נפילות בקלות, אך יחד עם זאת הם גם מסתירים את הנוף, אינם אסתטיים, יקרים ביותר וזקוקים לתחזוקה כמו צביעה אחת למספר שנים. סורג שקוף לממד מונע את כל החסרונות הללו ואנחנו בטוחים שלא יעבור זמן רב עד שהוא יהיה הסטנדרט המוחלט עבור חדרי ממד ובכלל, לכל פתחי הבית.

מדובר בסורגים שעשויים מפוליקרבונט, חומר שקוף לחלוטין וחזק ביותר. קשה מאוד לפרוץ אותם והם מונעים נפילות בצורה מאוד טובה. מדובר כאן במוצר תקני לכל עניין ודבר, בדיוק כמו סורגים רגילים. רק שמי שבוחר בהם זוכה לא רק בסורגים מאוד יעילים שעומדים במלאכתם בגאווה, אלא גם ביתרונות נוספים שכוללים יותר אסתטיקה וגם הכנסה של יותר אור לתוך החדר באמצעות היותם סורגים שקופים נפתחים.

התקנה של סורג שקוף לממד – הדגשים החשובים

כשמתקינים סורג שקוף לממד, תמיד צריך לזכור שעדיין מדובר בחדר שתפקידו הראשוני הוא להציל חיים בכל מה שקשור לימי מלחמה והתקפות טילים. בהתאם לזאת, פתח הממד בנוי בצורה כזאת שניתן יהיה לפרוץ אליו בשעת חירום על מנת להציל ולחלץ את השוהים מבפנים. מסיבה זו, לא כל סורג שקוף מתאים לממד ויש לקחת זאת בחשבון. סורגים קבועים, למשל, שאינם ניתנים לפתיחה וסגירה, אינם מתאימים לחדר הממד.

הפתרון הטוב ביותר כשמחפשים סורג שקוף לממד הוא כזה שנפתח על ציר, בדומה לחלון הממד. כמובן שלשם שמירה על האבטחה והבטיחות ניתן להתקין בו אלמנט של נעילה, למשל כזה עם מפתח וצילינדר. אצלנו בסורג הקסם מתמחים בתכנון והתקנה של סורגים שקופים לממד ומציעים לכם סורגים באיכות גבוהה שעומדים בכל התקנים המחמירים הנדרשים. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל הפרטים עם סורגים שקופים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו