סורגים שקופים נגד פריצות

תוכן עניינים

מקרי הפריצות לבתים ועסקים רק הולכים וגדלים עם השנים, מה שאומר שעליכם למנוע את הסיכוי לכך אצלכם, בדרך הכי יעילה וטובה שיש. כיצד זה מתאפשר? על סורגים שקופים נגד פריצות כבר שמעתם? המשיכו לקרוא ותכירו מהם כל היתרונות של העניין, האפשרויות השונות שתוכלו לבחור מהן והמחירים בתחום.

סורג שקוף פריצה – כיצד הוא יכול למנוע אותה?

סורגים שקופים נגד פריצות הם סוג חדש יחסית של סורגים שאינם עשויים מברזל כי אם מחומר שקוף לחלוטין הקרוי פוליקרבונט. זהו חומר כל כך חזק עד שהוא חסין אפילו נגד כדורים ומשמש במטווחים, מה שהופך אותו למצוין לצרכי סורגים מאחר ולא ניתן לשבור אותו כל כך בקלות. במילים אחרות, במקרי סורג שקוף פריצה פשוט לא באה בחשבון!

סורגים שקופים נגד פריצות – כל היתרונות

אם תשכילו להתקין סורגים שקופים נגד פריצות תקבלו לא רק הגנה מקסימלית אלא גם מספר יתרונות נוספים:

  • אין הסתרה לנוף: הבעיה עם סורגים רגילים היא בכך שהם מסתירים חלק ניכר מהנוף ולא מאפשרים מבט מלא מתוך הבית. במקרה של סורגים אלה, הדבר כבר לא מהווה בעיה. חומר הפוליקרבונט שקוף, כך שהסורגים משתלבים בבית באופן מושלם.
  • שיפור חזות המבנה: שקיפות הסורגים עוזרת לבית להיראות הרבה יותר טוב מאשר המראה שנוצר עם סורגי ברזל. מבפנים אין תחושה של בית סוהר מחניק וגם מבחוץ המראה של המבנה כולו נראה הרבה יותר נעים לעין.
  • התקנה פשוטה: ניתן ליישם סורגים אלה בכל אחד מפתחי הבית, לא רק על גבי חלונות אלא גם במרפסות ובכל גודל שהוא. ההתקנה מתאפשרת על גבי מסגרות מאלומיניום, מתכת ואפילו נירוסטה.
  • שאינם מחלידים: לעומת סורגי ברזל, שקופים אינם מחלידים ואינם משנים את צבעם. צרכי התחזוקה שלהם מאוד פשוטים וניתן לבצע זאת באופן עצמאי. כל שנדרש זה ניקוי באמצעות מטלית לחה בלבד.
  • אפשרות פתיחה: ניתן גם לתכנן סורגים שקופים נגד פריצות שנפתחים על מסילה ימינה ושמאלה או כלפי חוץ.

בנוסף גם חברות הביטוח מכירות בסורגים האלה, כך שאם אתם מעוניינים לבטח את הבית שלכם בביטוח תכולה וחברת הביטוח מעוניינת בהצבת סורגים כתנאי, אין שום בעיה! סורגים שקופים עומדים בתקן הישראלי בדיוק כמו סורגי הברזל הרגילים ותוכלו לבחור בהם ללא מגבלה כלשהי.

סורגים שקופים נגד פריצות מחיר – כמה זה עולה בדיוק?

אם תעדיפו לרכוש סורגים שקופים נגד פריצות מחיר הוא דבר שלא אמור להטריד אתכם יותר מידי. מדובר בסורגים כל כך חזקים ואיכותיים, כך שתוספת המחיר הזעומה שלהם לעומת סורגי ברזל רגילים, בהחלט שווה את זה. אצלנו בסורג הקסם תמצאו מחירים שוברי שוק, החל מ-800 ₪ בלבד! האיכות שלהם מתבטאת גם במספר שנות האחריות שתקבלו עליהם. בעוד על סורגים מברזל מקבלים 3 שנות אחריות, במקרה זה, תקופת האחריות היא בין 5 ועד 10 שנות אחריות!!! ככה זה כשמדובר בסורגים כל כך עמידים וחזקים. אם תוסיפו לכך את האסתטיקה המשופרת שהם יוצרים בתוך הבית ומחוץ למבנה, תבינו מדוע זוהי הבחירה היותר מומלצת עבורכם.

מה עוד חשוב לדעת?

כמובן שיש לוודא כי רוכשים אך ורק סורגים שנושאים על גבם את סמל מכון התקנים, תוך התחייבות הספק לכך שהם אינם מצהיבים או מפתחים סדקים עם הזמן. זה בדיוק מה שתקבלו אם תרכשו סורגים שקופים נגד פריצות מחברת סורג הקסם. אנחנו מתמחים בכל סוגי הסורגים השקופים ומתחייבים למחיר הטוב ביותר, עם דגש על בטיחות, אחריות ושביעות רצון הלקוחות שלנו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו