סורגים שקופים למרפסת

תוכן עניינים

יש לכם מרפסת? זכיתם! אבל מה לגבי כל דפיקות הלב והפחד שמא הילדים יטפסו ויפלו ממנה למטה? ומה אם מישהו ינסה לפרוץ לכם לבית דרך המרפסת? אה, נכון, בשביל זה יש סורגים. אבל הסורגים הרגילים מברזל לא יפים, נותנים תחושה של בית סוהר וגם מסתירים את הנוף. אז מה הפתרון? סורגים שקופים למרפסת, כמובן! הנה כל מה שעליכם לדעת על האפשרות הנהדרת הזאת.

סורגים שקופים למרפסת – מה זה בדיוק? ומהם היתרונות?

הסורגים הרגילים שרובנו מכירים הם אלו שעשויים מברזל, עם פרופילים שנמתחים לאורך או לרוחב המרפסת. הם נועדו לשמור שאף אחד לא ייפול מהמרפסת ושאף אחד גם לא יוכל להיכנס למבנה דרך המרפסת. הסורגים האלה משמשים לאותן המטרות בדיוק, רק שהם פשוט שקופים לגמרי. הם מורכבים מחומר בשם  פוליקרבונט. חומר זה חזק מאוד וגם שקוף, כך שאתם זוכים באבטחה מלאה, רק במראה הרבה יותר אלגנטי. סורגים שקופים למרפסת כוללים כמה יתרונות שאלו הרגילים לא מסוגלים לספק:

  • הכנסת אור לבית – סורגים אלו אינם בעלי צבע ועל כן האור נכנס למבנה בצורה חופשית ומאיר את החדרים בתאורה טבעית לחלוטין. הם מספקים בדיוק את ההיפך מאשר סורגי הברזל הכהים שחוסמים את האור, גורמים לתחושת מחנק וכאילו נמצאים בכלא.
  • מבט חופשי לבחוץ – הסורגים האלו ממש לא עומדים להסתיר לכם את הנוף אלא בדיוק להיפך! בשל היותם שקופים, תזכו בנוף פתוח מהמרפסת ואף תוכלו "להציץ" על הילדים שמשחקים בחצר או במגרש ממול. זהו פתרון מושלם שיאפשר לכם תצפית מעולה.
  • שמירה על חזות המבנה – נכון, אנחנו חיים בתקופה שחשוב בה מאוד להיות ערים לאבטחת המבנה. יחד עם זאת, אין סיבה שהדירה שלכם תיראה כמו כלא שמור היטב כלפי חוץ. סורגים שקופים למרפסת כמעט ואינם נראים ולכן מסייעים להקניית מראה אסתטי ומרשים של המבנה ומבלי לגרוע במאומה באבטחה שלו.

בנוסף, סורגים שקופים למרפסת מאופיינים בצרכי תחזוקה מאוד נוחים. כל שיש לעשות זה לנקות אותם אחת לחצי שנה וזה הכל.

התקנת סורגים שקופים במרפסת – השיקולים השונים

התקנת סורגים שקופים במרפסת צריכה לקחת בחשבון מספר שיקולים עיקריים והם עמידה בתקנים בישראל לגבי סורגים (מבחינת רוחב פרופילים, עמידה משקלית בעומס, מרווח בין פרופילים למניעת נפילות), החלטה לגבי צורת ההתקנה, בין אם לרוחב או לאורך (בהתאם לצורת המרפסת) וכמו כן, ביצוע שלא יפגע במסגרת הקיימת וללא צורך בהחלפה שלה. עמידה בתנאים הללו מחייבת מקצועיות וניסיון וזה מה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם בסורג הקסם. על פי רוב, ההתקנה נמשכת מספר שעות בלבד ולאחריה תוכלו ליהנות מנוף פתוח במרפסת, כאילו לא היו סורגים כלל.

מה עוד חשוב לדעת על סורגים שקופים למרפסת?

ישנם עוד מספר דברים שחשוב שתדעו לגבי סורגים שקופים למרפסת:

  • סוגים – סורגים שקופים למרפסת מגיעים בדרגות שקיפות שונות, עם או ללא ציפוי הגנה UV, עם אפשרות למנגנון פתיחה וסגירה (להכנסת יותר אוויר למרפסת במידת הצורך) וכמו כן, קיימים גם סורגים  עם בטן שיאפשרו לכם להניח על גבם אדניות ולהוציא את הראש מבעד לפתח המרפסת כאשר תרצו בכך, למבט של 360 מעלות, מבלי לגרוע מהבטיחות.
  • אחריות – האחריות נעה בדרך כלל בין 5 ל-10 שנים. אצלנו תקבלו כמובן את המקסימום כי מגיע לכם את הטוב ביותר בתחום סורגים שקופים.
  • עלויות – מחיר סורגים שקופים למרפסת נקבע לפי עלות למ"ר, כאשר לעיתים יש להוסיף עלויות שונות בהתאם למורכבות העבודה.

אנחנו פה בשבילכם עם ייעוץ ללא עלות, עבודה מקצועית, תוך עמידה בכל התקנים הנדרשים, ניסיון רב ושירות אדיב ומחויך. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו