סורגים שקופים התקנה עצמית

תוכן עניינים

עם הזמן יותר ויותר ישראלים מתחילים להכיר את יתרונות הסורגים השקופים ובוחרים להתקין אותם בבתים ובעסקים שלהם. סורגים אלו מספקים בטיחות והגנה מירביים אך אינם פוגעים באסתטיקה של המתחם, כמו סורגי מתכת רגילים. הבעיה היא שישנם כאלה שחושבים שבמקרה של סורגים שקופים התקנה עצמית כדאית, מה שגורם לבעיות רבות ולכך שהם לא מפיקים את המירב מהם. מדוע לא כדאי לכם לעשות את זה? מייד תבינו.

סורגים שקופים התקנה עצמי- עניין למקצוענים בלבד

ישנם מקרים רבים בהם התקנה עצמית היא דבר אפשרי שחוסך התקשרות עם איש מקצוע. למשל, כאשר רוצים להתקין טלוויזיה על הקיר או להרכיב ארון בגדים גדול. כאשר רוכשים סורגים שקופים התקנה עצמית לא אמורה להיכנס תחת הקטגוריה הזאת, מאחר ומדובר באלמנט בטיחותי חשוב מאוד שאמור למנוע נפילות דרך פתחים ואתם ממש לא רוצים לקחת סיכון רק בגלל שלא ביצעתם את ההתקנה כמו שצריך. הדבר נכון גם במקרה של הגבהת מעקה מרפסת והתקנה של אלמנטים אחרים שעולה בהם הצורך במקום הזה.

מעבר לזאת, יש לקחת בחשבון כי גם אם אתם בטוחים שתוכלו לבצע את ההתקנה לבד, מה שאולי יכול להיות אפשרי בפתחי חלונות מאוד קטנים כמו בשירותים, שם יש פחות סיכוי לנפילות, ככל שמדובר בפתח חלון גדול יותר, רצוי שלא לקחת סיכון. לעיתים גם נדרשת עבודת התקנה יותר מורכבת מהרגיל, למשל כשרוצים להתקין סורגים שקופים נפתחים, אז יש צורך בדיוק הרבה יותר גדול עד רמת המילימטר.

סורגים שקופים התקנה עצמית – הפורצים מזהים עבודה חובבנית

סורגים שקופים, בדיוק כמו סוגים אחרים של סורגים, מיועדים למנוע נפילות דרך חלונות, אך גם משמשים כהרתעה בטיחותית לכל עניין ודבר. מדובר בסורגים איכותיים מאוד שקשה מאוד לפרוץ אותם בפרק זמן מתקבל על הדעת מבלי להפעיל עליהם עוצמה רבה ולגרום לרעשים חזקים תוך כדי. כמובן שהדבר נכון רק במידה והם מותקנים בצורה מקצועית.

אתם אולי לא תוכלו להבחין בטעויות שביצעתם בהתקנה שלהם, אך פורצים מזהים זאת בקלות וכאשר הם שמים לב שלא מדובר בהתקנה מקצועית ובעלת תוצאות מושלמות, הם מוצאים בקלות את נקודת התורפה והפרצה שהשארתם. אז אולי במקרה של סורגים שקופים התקנה עצמית תוזיל לכם את העלויות, אך בסופו של דבר תשלמו הרבה יותר במידה ויפרצו לבית או למשרד שלכם.

סורגים שקופים התקנה עצמית – עוד חסרונות שיש לקחת בחשבון

מעבר לעניין הבטיחות וההגנה, ראינו כבר די הרבה לקוחות שחשבו שאם ירכשו סורגים שקופים התקנה עצמית היא משהו שיוכלו לבצע בקלות ובסופו של דבר הבינו עד כמה הדבר מסובך, לא הצליחו לבצע את המשימה בצורה מדויקת לגמרי והתוצאה הסופית הסתכמה במראה שאינו מיטבי. במצב שכזה הם לא באמת השיגו את מטרת העל של אותם סורגים – הגנה ובטיחות מבלי לפגוע במראה של החלל שבו הם הותקנו.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שמרבית החברות לא יסכימו למכור לכם סורגים שקופים אם לא תתחייבו שההתקנה תבוצע על ידן ושגם אם כן תמצאו חברה שכזאת, היא תגיד לכם שאם תרכשו דרכה סורגים תיפגע במשך האחריות שתקבלו, אם בכלל יציעו  לכם אותה.

סורגים קונים ומתקינים עם סורג הקסם

בשורה התחתונה, כאשר רוכשים סורגים שקופים התקנה עצמית אינה באמת כדאית. עדיף לכם לפנות לחברה כמו סורג הקסם ולהבטיח לעצמכם סורגים איכותיים, עבודת התקנה מקצועית ואחריות ארוכה שיכולה להגיע גם ל-10 שנים. הסורגים שלנו עשויים מחומרים שקיבלו את אישור מכון התקנים כך שהם מספקים הגנה מקסימלית, יציבות ועמידות נגד הצהבה וסדקים, ההתקנה שלנו מבוצעת תוך השגת נראות אסתטית מושלמת והמחירים שלנו שוברי שוק – החל מ-800 שקלים בלבד. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו