הגבהת זכוכית למרפסת – המדריך למתעניין

תוכן עניינים

דירה עם מרפסת נחשבת למאוד מבוקשת בימינו. מרפסת מגדילה את שטח הדירה וגם את הפונקציונאליות שלה. ניתן לשבת בה בכיף וברוגע, לארח בה אנשים בצורה יותר מהנה וגם הילדים יכולים לנצל אותה על מנת לשחק באוויר הפתוח מבלי לצאת מהבית. אלא שאותה המרפסת יכולה גם להתגלות כחלום בלהות עם תוצאות טרגיות, במקרה וחס וחלילה אחד הילדים או חיית המחמד נופלים ממנה. זה נכון שכל מרפסת מחויבת על פי התקן לכלול גם מעקה, אך אם אתם רוצים להיות בטוחים עוד יותר, כדאי לכם להכיר אפשרות נוספת – הגבהת זכוכית למרפסת.

הגבהת זכוכית למרפסת – למה זה חשוב?

על מנת להבין מדוע צריך הגבהת זכוכית למרפסת, חשוב לדעת מהו התקן עבור גובה המעקות בישראל ומה הבעיה איתו. בכל מרפסת חייב להיות מעקה שגובהו לפחות 105 ס"מ. גובה שכזה אמור להגן מפני נפילה של ילדים מאוד קטנים למטה, בהנחה שמדובר בגיל בו הם עדיין אינם יכולים לטפס מעל מכשול זה. הבעיה היא שמתישהו הילדים מגיעים לגיל שבו הם כבר כן יכולים לטפס את הגובה הזה והסקרנות וקלות הדעת שלהם מהווים סכנה. הדבר נכון גם לגבי חיות מחמד בוגרות שבקלות יכולות לקפוץ מעל גובה שכזה וליפול למטה.

מכך ניתן להבין כי הגבהת זכוכית למרפסת מיועדת למעשה לכל בעל דירה שמעוניין להסיר מליבו את הדאגה של נפילת היקרים לו מכל בשל מעקה נמוך מידי. הזכוכית שמשתמשים בה לטובת ההגבהה היא חזקה מאוד ועל כן בטיחותית ביותר והיא מהווה למעשה פתרון קבוע.

עוד יתרונות שתספק לכם הגבהת זכוכית למרפסת

מלבד היתרון של הגבהת זכוכית למרפסת מבחינה בטיחותית, הדבר יכול לספק לכם עוד מספר יתרונות חשובים:

  • מניעת רוח פרצים – אם אתם ממוקמים בקומה גבוהה שפונה לכיווני רוח בעייתיים, סביר להניח שתהיו מעוניינים למנוע את חדירת רוחות הפרצים לבית, או לכל הפחות להחליש אותן מעט. הגבהת זכוכית יכולה לבלום את עוצמת הרוח הנכנסת לבית דרך המרפסת.
  • אי הסתרת הנוף – ניתן להגביה את מעקה המרפסת גם באמצעות חומרים אחרים, ביניהם הברזל. היתרון של הזכוכית הוא שהיא שקופה לגמרי ולכן אינה פוגעת בחוויית הנוף המתקבלת כאשר יושבים במרפסת.
  • מגוון אפשרויות בחירה – תוכלו לבחור בין זכוכית שקופה לחלוטין או זכוכית מסננת קרינה שמרככת את עוצמת השמש החודרת דרכה. קיימות אפשרויות הגבהה שגם ניתנות לפתיחה וסגירה בעת הצורך לצרכי ניקוי, עם אפשרות חיבור והתאמה לפתרונות הצללה למיניהם ועד לסגירת המרפסת.

הגבהה למרפסת זכוכית מחיר – במה הוא תלוי?

במקרה של הגבהה למרפסת זכוכית מחיר הוא דבר שתלוי בכמה פרמטרים:

  • ככל שמדובר בהגבהה שכוללת יותר זכוכית מבחינת גובה ורוחב, כך המחיר שלה יתייקר.
  • עבור זכוכית למרפסת מחיר הוא דבר שמשתנה גם בהתאם לאיכות הזכוכית והמיוחדות שלה.
  • ניתן לעגן את הגבהת הזכוכית באמצעות חיבורים חבויים, אך הדבר יהיה יקר יותר.
  • הגבהת זכוכית למרפסת עם מנגנון פתיחה וסגירה, גם כן תעלה יותר.

לא רק הגבהת זכוכית למרפסת

כיום ניתן לנצל את יתרונות הזכוכית גם לטובת התקנה של סורגים שקופים לחלונות הבית, שגם מהם הילדים יכולים ליפול בקלות. לאורך השנים האפשרות היחידה הייתה של סורגי מתכת, מה שגרם לרבים לוותר עליהם בשל תחושת הכלא שהם יוצרים והפגיעה העיצובית בחדר והסתרת הנוף. סורגים שקופים הם פתרון מצוין לחסרונות הללו. הם עשויים מחומר שקוף לחלוטין הקרוי פוליקרבונט וניתן להתקין אותם על כל סוג של חלון ומסגרת.

למרות שמדובר בסורגים שאינם עשויים ממתכת, הם עדיין מאוד חזקים ועומדים בכל התקנים המחמירים הנדרשים. כך שאם היססתם האם להתקין סורגים שקופים נגד פריצות בחלונות שלכם, אתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת.

הכירו את חברת סורג הקסם

כאשר רוצים ליישם הגבהת זכוכית למרפסת או להתקין סורגים שקופים, צריכים להיות בטוחים שהחברה שתספק את האלמנטים הללו תהיה כזאת שמקפידה על מוצרים איכותיים שעומדים בתקן ועל התקנה מקצועית, כך שיעמדו בייעוד הבטיחותי שלהם באופן מושלם וגם יראו נהדר. זה בדיוק מה שתקבלו אם תיבחרו בנו – חברת סורג הקסם. לייעוץ חינם וקבלת פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר שלנו ונחזור אליכם במהירות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

שתפו